İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon
  3. Yeni trend şık 2016 bellona çekyat kanepe modelleri

Yeni trend şık 2016 bellona çekyat kanepe modelleri

2016-bellona-kanepe-çekyatları

Yeni trend çeşitleri ile karşımıza çıkan bellona mobilya bu sene evini yenileyecek veya evlenecek çiftlere ferah salonlar için bellona kanepe modellerinde şık tasarım ve kaliteli işçilik sunmaktadır. Yeni ürünleri gören çiftler hangilerini alacaklarını şaşırmaktadır.

2016 bellona çekyat modelleri milyonlar ürün bulunmaktadır. Yurt dışı pazarında oldukça popüler olan çekyat çeşitleri aynıları Türkiye’de imal edilmektedir. Yataklı kanepe ve yataklı çekyat konseptine uygun modeller üretmektedir.

Piyasada şuanda renkli çekyat modelleri oldukça rağbet görmektedir. Renkli tablolu salonları için daha çık bir görüntü sunmaktadır. Bununla beraber desenli kanepe modelleri sade renk salonlar için ev mimarisinde ilgi görmektedir.

bellona-açılır-kanepe-çekyat-modelleri

Geniş genç odaları veya yatak odalarında boş yeriniz varsa bellona klasik kanepe çekyat modellerini tercih edebilirsiniz.

bellona-çekyat-modelleri

Televizyon karşısında keyifli film dizi ve maç seyretmek istiyorsanız bence bellona kanepeleri tercih etmelisiniz. Ayrı yeten üzerinde misafirlerinizi de rahatlıkla ağırlayabilirsiniz ve akşam oldu mu misafirlerim nerede yatacak derdine de son vermiş olacaksınız.

bellona-kanepe-modelleri

En çok satılan bellona kanepe çekyat çeşitlerinden oluşan bir kaç kare resim paylaştık umarım işinizi görür fikir vermek amaçlı.

Bellona kanepe çekyat fiyatları 750 TL başlar 1250 TL kadar değişen fiyatları bulunmaktadır. Peşin fiyatına taksitle satın alabilirsiniz. Her bütçeye uygun bellona ürünleri bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap