İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kadın Modası
  3. Yeni model genç bayan tişört modelleri

Yeni model genç bayan tişört modelleri

2016-bayan-tişört-modelleri-fiyatları

Bayanlar alışverişe çıkmadan bence sitemiz üzerinden bayan tişört modellerine bakın ve öyle alışverişe gidin. İlkbahar ve yaz ayına en yakışır yeni trend renkli desenli bayan tişört modellerini sizler için aradık ve bulduk bence bu modelleri tercih edebilirsiniz. Hem rahat, hemde sizi terletmez.

Uygun fiyatlara kaliteli markaların tişört çeşitlerini alabilirsiniz. Günlük ev ortamında rahatça giyeceğiniz ve ev işleri yaparken vücudunuza yapışmayan yada çarşıya pazar alışverişe giderken bayan salaş tişört modellerini seçebilirsiniz. Komşuya oturmaya gidiyorsunuz altın günü var bunun içinse polo bayan tişört modellerini alabilirsiniz.

Özel davetler ve düğünler için bayan taşlı boncuklu tişört modellerinden satın alabilirsiniz. Parıltılı taşlar ile kalp desenleri, çiçek desenleri veya farklı figürlere eşlenmiş tasarımları göreceksiniz.

V yaka bayan tişörtleri kurumsal ofis ortamlarından çalışan bayanlar çok tercih etmektedir. Bayan lakos yaka tişört modelleri kurumsal çalışan bayanlar tercih etmektedir.

Bayan tişört fiyatları 15 TL başlıyor ve alışveriş merkezlerinde 60 TL kadar çıkan fiyatlara bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap