1. Ana Sayfa
  2. Kadın Modası
  3. Yeni model bayan tayt modelleri

Yeni model bayan tayt modelleri

2016-bayan-tayt-modelleri

Son yıllarda bayan taytları moda olmaya oldu. Bayanlar ince ve zarif gözükmek için özel davetlerde veya düğünlerde bayan dar tayt modellerini tercih ediyorlar. Bu sayede zayıf ve çekici bir fiziklerinin olduğunu ifade etmektedirler.

Bayan spor tayt modelleri bayanlar spor yaparken tercih etmektedirler. Bayanlar için özel tayt kombinleri ile yazın rahat edeceksiniz. Uzun kısa  kol gömlek ve deri tayt modeli ile altına topuklu bir ayakkabı ve elde cüzdanla arkadaşlarınızla bulaşmaya gidersiniz. 2016 bayan tayt modelleri ve bundan sonraki seneler devam edecek gibi gözüküyor. Genç kesim genelde bu tarzı sevdi ve vazgeçecek gibi gözükmüyor.

Bayan ince tayt modelleri ile uzun salaş bayan tişört ve altına converse spor ayakkabı ile isterseniz alışverişe gidince kullanabilirsiniz.

Şık ve farklı stil olan bile botlar ile isterseniz bayan tayt pantolon ile o günü kendinize özel tarz yaratabilirsiniz. Yukarıdaki resimleri tıklayın ve sizler için hazırladığımız foto galeriyi inceleyebilirsiniz.

Bayan tayt fiyatları 10 TL başlar ve bayan tayt pantolon fiyatı ise 30 TL ile 60 TL arasında değişmektedir. Birbirinden şık zarif renkli desenli bayan tayt modellerini sizler için araştırdık ve bulduk. Umarım tayt alacak bayanların işine yarar.

Yorum Yap

Yorum Yap