İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kadın Modası
  3. Yeni moda bayan kısa kollu gömlek modelleri ve fiyatları ne kadar

Yeni moda bayan kısa kollu gömlek modelleri ve fiyatları ne kadar

2016-yeni-moda-bayan-kısa-kollu-yazlık-gömlek-modelleri-ve-fiyatları-ne-kadar

Bu yıl moda olan ve en çok tercih edilen bayan spor yazlık kısa kollu gömlek modellerini sizler için araştırdık ve bulduk. Alışverişe çıkmadan önce mutlaka bu makalemizi ve resimleri incelemenizi isteriz. Yaz aylarının gelmesiyle beraber spor tarz kombinler ile kendinize özel yeni stil yaratacaksınız.

Renkli bayan yazlık kısa kol gömlek modelleri bu sene beyaz, yeşil, sarı, pembe gibi sade hoş flat renkler tercih edilmektedir. Dar kot pantolon üstüne ise genelde genç bayanlar çizgili kısa kollu gömlekleri tercih etmektedirler.

Bir çok ünlü marka ise desenli bayan kısa kollu gömlekleri seçerler. Cıvıl cıvıl desenlere sahip baktıkça insanın içini rahatlatan ve hiç üzerinizden çıkarmadığınız bayan kısa kol gömlek çeşitleri mevcuttur. Sizde resimlerdeki gömlekleri inceleyin ve konu altına yorumlarınızı esirgemeyin.

bayan-kot-kısa-kollu-gömlek-modelleri çizgili-bayan-kısa-kol-gömlek-modelleri desenli-bayan-kısa-kol-yazlık-gömlek-modelleri renkli-bayan-yazlık-kısa-kollu-gömlekler taşlı-boncuklu-bayan-kısa-kollu-gömlek-modelleri

Bayan kısa kol kot gömlek modelleri genelde 30 yaş ve üzeri bayanlar tercih etmektedir. Genç kızlar ise kareli kısa kollu gömlek çeşitlerini dar keten pantolon ile tercih etmektedirler.

Bayan kısa kol gömlek fiyatları 25 TL başlar ve 150 TL kadar taşlı boncuklu bayan kısa kol gömlekleri almak mümkündür. Kredi kartınıza alışveriş mağazalarından peşin fiyatına taksitli satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap