1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon
  3. Yatak odalarınızı aydınlatacak taşlı abajur modelleri

Yatak odalarınızı aydınlatacak taşlı abajur modelleri

2016-yatak-odasi-abajur-modelleri-ve-fiyati

İç mekanları otantik şekilde aydınlatacak ve farklı bir renk katacak abajur modellerinin resimlerini sizlere paylaşacağız. Abajur denilince genelde ilk akla gelen yatak odaları oluyor. Biz hep televizyonlardan gördüğüm dizi ve filmlerden abajur hep yatak odasında olur. Sadece yatak odaları için değil, geniş ferah salonlarınız içinde lüks ahşap yakalı abajur modelleri bulunmaktadır.

İsterseniz lüks ofisiniz varsa bura içinde ofis abajur modellerinden alıp, çalışma odanıza farklı bir efekt katabilirsiniz. Ev dekorasyon tarzınıza uyumlu abajur çeşitleri bulunur. En çok satılan abajur markaları, koçtaş, ikea, istikbal, bellona ve mondi gibi markaların ürünleri daha çok ilgi görmektedir.

Dekoratif ahşap lüks abajur modelleri
Dekoratif ahşap lüks abajur modelleri

Çocuk odaları için abajur modellerinde en çok tercih edilen uzun abajurlar olmaktadır. Çocuklar küçük abajur söküp dağıtmasın diye uzun alırlar. Anne ve babalar açar kapatır. Rengarenk şık tasarımlı abajurlar yaşam alanlarınıza yeni bir tarz katmaktadır.

Lüks pahalı modern abajur modelleri ve fiyatı
Lüks pahalı modern abajur modelleri ve fiyatı

2016 ile 2017 yılında dekoratif stiller ile evinize farklı tarz ortaya çıkarmış olacaksınız. Örnek verecek olursak yatak odaları için dantelli abajur modellerini alabilirsiniz. Dekoratif abajurlar sayesinde iç mekanlarınız zarif bir duruş sergileyecek ve görenler gerçekten hayran kalacaktır.

Klasik dantelli yatak odası abajur modelleri
Klasik dantelli yatak odası abajur modelleri

Size yukarıdaki yazdığımız markaların bir çok çeşit farklı ürünleri bulunmaktadır. Yatak odalarına genelde komodin üzerine konulan modern şık abajurlar tercih edilir. Ama eski tarz stil isteyenler için ahşap mobilya abajur modelleri daha çok ilgi görür. Ben ahşap olanları salonlara daha iyi yakışacağı kanaatindeyim bilmiyorum siz nasıl uygun görürsünüz.

Uzun taşlı ayaklı abajur modelleri 2016 ile 2017 yılında modası
Uzun taşlı ayaklı abajur modelleri 2016 ile 2017 yılında modası

Abajur fiyatı ne kadar 20, 50, 60 ve 160 TL fiyatları arasında satılmaktadır. Tercih sizin her bütçeye uygun ve kredi kartı ile rahatlıkla taksitle dahil alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap