İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik Ürünleri
  3. Saç çıkaran şampuan markaları fiyatı

Saç çıkaran şampuan markaları fiyatı

saç-uzatan-çıkaran-şampuanlar

Saçlar stresten ve genetik olarak dökülmektedir. Saçlarınızın çıkmasını hızlandırmak için bir çok yöntem denersiniz ama sizler için bir kaç şampuan önerimiz var umarım işinize yarar.

Saç çıkaran şampuan markaları fiyatı

Revita şampuan nem molekülleri ve aminoasitlerden oluşmuştur. Düzenli kullanırsanız etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Anti dht özelliği sayesinde saç derinizi tamir eder. Fiyatı ise 275 TL satılmaktadır.

Garlex sarımsaklı şampuan içeresinde çinko, demir, sülfat, magnezyum, bakır, potasyum, provitamin b5 bulunmaktadır. Satış fiyatı 45 TLdir.

Hairmd şampuan saç dökülmesini ve saç kırıklarını engeller. 1 ay kullanım sonrasında etkili sonucu göreceksiniz. İçeresinde defne, zeytin yağı özü, sarımsak, amisol trioi, papatya özü, biotin, niacin, panthenol, e vitamini bulunmaktadır. Şampuan fiyatı 60 TLdir.

Ducray anaphase şampuan gür ve canlı saçlara sahip olmak istiyorsanız kesinlikle kullanın. 30 TL başlayan fiyatlar ile satılmaktadır. Tamamen içeriği bitkiseldir.

Bsa natural bal özlü şampuan tamamen içeriği bitkisel özlerden hazırlanmıştır. Dökülen saçlar eskisinden daha canlı köklere sahip olur.

Bitkisel saç çıkaran şampuan markaları fiyatları hakkında bilgi verdik. Kullandıysanız yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap