İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada acı görmek nedir

Rüyada acı görmek nedir

rüyada acı görmek ne demektir

Hepimiz zaman zaman rüya görürüz. Elbette bu gördüğümüz rüyalar bir anlam taşımaktadır. Doğru yorumlanmış rüyalar bize bazı ipuçları verebilmektedir. Bizde sizler için, en doğru şekilde yorumlanmış rüya tabirlerini anlatmaya devam ediyoruz. Bu günkü konumuz rüyada acı görmek…

Rüyada acı görmek, mutlu bir aile hayatına, servete kavuşmaya, huzura, iyi bir insan olmaya delalet eder. Rüya sahibinin küs olduğu insanlarla barışmasına, zor durumda olan çaresiz insanlara yardım elini uzatmaya ve onları sakınmaya işaret eder.

rüyada acı biber görmek

Bir kimse rüyasında başının ağrıdığını veya başında bir acı hissettiğini görmüşse, o kişinin özel hayatına ve iş hayatına ait meseleleri başkasına anlatma huyundan en kısa zamanda vazgeçmesi gerektiği şeklinde tabiri yapılmıştır.

Rüyasında kulağı ağrıdığı için acı duyduğunu gören bir kimsenin, çok istediği bir projesinin kendi istediği şekilde gerçekleşeceği manası taşımaktadır.

Diş ağrısı yüzünden acı çektiğini rüyasında gören kişiye çok kısa bir zamanda sevineceği bir haber veya mektup geleceğini işaret etmektedir.

Rüyasında acı biber yediğini gören bir kimse, eğer biberler taze ve yeşilse sağlığa, dövülmüş halde kara veya kırmızı biber ise kötü bir haber alınacağına delalet eder.

Rüyada acı yediğini görmek, rüya sahibinin mide ile ilgili bazı sorunlar yaşayacağına yada  mide hastalığına yakalanacağına işaret eder.

Rüyada acı biber görmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatında ciddi sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına işarettir. Yaşadıklarından etkilenerek üzücü ve bunalımlı günler geçireceğine delalet eder. Bu sıkıntılar sadece kendi hayatını değil ailesini veya yakınlarını da etkileyebilir şeklinde yorumlanmıştır.

Yorum Yap

Yorum Yap