İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. El Sanatları
  3. Pet şişe ile ilginç kullanışlı ev malzemeleri nasıl yapılır

Pet şişe ile ilginç kullanışlı ev malzemeleri nasıl yapılır

pet-şişe

Geri dönüşüm yazılarımızdan birisi olan çöpe atacağınız pet şişeler ile bakın neler yapılabiliyormuş. Çok zaman harcamadan milyonlarca fikirden evinizde kullanabileceğiniz veya pet şişe ile hediyelik eşyalar yapabilirsiniz arkadaşlarınıza, eşinize, dostunuza hediye verebilirsiniz.

Pet şişe ile oyuncak yapılışı hakkında bilgi ve binlerce beyin fırtınasından ortaya çıkan ürünü tasarlayıp yapabilirsiniz. Pet şişe ile yaratıcı ipuçları ve zanaat binlerce dekoratif ürün yapabilirsiniz.

Pet şişe ile çanta nasıl yapılır videolu anlatım

Yukarıdaki video izleyip sizde fikir alıp daha farklı ürünleri pet şişesi ile tasarlayabilirsiniz. Pet şişe ile pazar çantası yapımı veya pet şişe ile çiçek saksısı yapımı gibi ürünleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Pet şişe ile kuş yuvası hediyelik süs eşyaları kuş yemliği su arıtma makinesi kumbara saklama kutusu nasıl yapılır resimli anlatım

kuş yuvası pet şişe ağzı ile bakliyat poşeti pet şişe çiçek saksısı pet şişe ile çanta yapımı pet şişe ile ilginç çiçek saksı modeli yapılışı pet şişe ile ilginç ev süsleri pet şişe ile kuş yemliği pet şişe ile makaron pasta saklama kabı pet şişe ile oyuncak nasıl yapılır pet şişe ile su arıtma makinesi pet şişe ile süpürge yapılışı pet şişe masa üstü kalemlik

Resimleri dikkatli incelerseniz anlayacaksınız. Sizde her gün çöpe attığınız şişeler bakın görün neler yapılabiliyormuş. Konuya yorum atmayı unutmayın düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Yorum Yap

Yorum Yap