İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Makyaj
  3. Makyaj burun küçültme nasıl yapılır

Makyaj burun küçültme nasıl yapılır

makyaj-burun-küçültme

Bayanların en çok aynada kendilerine baktıkları noktalardan birisi burunları her zaman ufak ve estetik bir buruna sahip olmak isterler. Küçük burunlu kişilerde yüz biçimi orantılı gözükmektedir. Şayet sizde ameliyatsız bir şekilde küçük buruna sahip olmak istiyorsanız burun küçültme tekniklerini deneyebilirsiniz.

Makyajla burun küçültme yöntemleri

  • Bir tane aydınlatıcı burun bölgenizin üst kısmından yukarıdan aşağı doğru sürünüz. Sadece sürülen kısımda aydınlatıcıyı dağıtın.
  • Ten renginizin 3 ton kadar koyu fondöteni bir yere sıkın üzerine far fırçası ile çok miktar alın ve burun uçlarından yukarı doğru hat çekin ve bu hat kaşın başlangıcı ile uyumlu olması gerekmektedir. Yukarıya kadar devam edin. Yani burun üstüne sürdüğünüz aydınlatıcı her iki taraftan yukarı doğru fondötenle çizgi çekiniz.
  • Çizgilerin görünmemesi için fırçayla yukarı doğru dağıtın ve çizgilerin gözle görülmeyecek durumda olacaktır.
  • Son yaptığınız çizgi ve aydınlatıcının birleştiği bölgeyi bir pudra süngeriyle üzerinden geçin birbirine karışmasını sağlayın. Burun bölgesinde geçiş yerlerini sünger ile yumuşatın.
  • Burun uç kısmına parlak aydınlatıcı ve pudra süngeri ile ufak bir dokunuş uygulayın. Burnunuz bu işlemlerden sonra daha küçük görünecektir.

Sizde bu şekilde burun küçültme işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap