1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik Ürünleri
  3. Kaliteli makyaj sabitleyici sprey markaları

Kaliteli makyaj sabitleyici sprey markaları

makyaj-sabitleyici-sprey-markaları

Makyajınızı kusursuz yaptıktan sonra gün boyu kalmasını istiyorsanız makyaj sabitleyiciler kullanmak zorundasınız. Çünkü bir özel davet filan katıldığınızda ne olur, ne olmaz ufak bir yüzündeki makyajdan doğan bir sorun sizin o gününüzün maf olması demektir. Kokulu makyaj sabitleyiciler ve kokusuz makyaj sabitleyici spreyler olarak iki çeşit ürün vardır.

En çok satılan kullanılan en iyi makyaj sabitleyici sprey markaları nelerdir

Le blanc de chanel illuminating base sabitleyici sprey

Losyon kıvamında olan chanelin kreminin kokusu ile aynı olan makyaj sabitleyici sprey başarılı ve bayanların en çok kullandığı makyaj sabitleyici spreyler arasında yerini almaktadır. Kokuya karşı rahatsız oluyorsanız sakın kullanmayın.

Lancome la base makyaj sabitleyici

Makyaj sabitleme işine yarar ve kokusuz bir üründür. Gün boyu makyajınız aynı görüntüyü karşı tarafa gösterir.

Kryolan derma color fixier makyaj sabitleyici sprey

20 faktörlük koruma etkisi vardır. Su dahil yüzünüze sürseniz ıslak yağmur altında kalsanız makyajınız kesinlikle bozulmuyor. Cildinize 3 defa sıkmanız kafi olacaktır.

En iyi makyaj sabitleyici sprey fiyatı ne kadar 15 TL başlar 100 TL kadar gider. Seçim sizin her bütçeye uygun makyaj sabitleyiciler mevcuttur.

Makyaj sabitleyici sprey kullananların yorumlarını konu altına bekliyoruz veya başka önereceğiniz markalar varsa veya beğenmediğiniz markalar konu altına yorum olarak belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap