İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Makyaj
  3. Gösterişli ışıltılı makyaj yapma teknikleri

Gösterişli ışıltılı makyaj yapma teknikleri

ışıltılı-makyaj

Bayanlar her zaman ışıltılı gösterişli makyajı çok severler dikkatleri üzerine çekmek için özel davetlerde hep birbirleriyle yarışırlar. Makyajın tek bir kuralı var istenilen tarzın dışına çıkarılmamasıdır.

Parlak ışıltılı gösterişli makyaj simler, tozlar, pırıltı eski tip disko makyaj tarzını yapmıyoruz. Son yıllarda ölçülü ve daha çok dikkat çekici sizi canlı ve parlak gösteren makyaj stillerini uyguluyoruz.

Işıltılı makyaj yapma teknikleri

Nars illiminator likit aydınlatıcı

İster fondöten veya isterseniz tek başına karıştırıp kullanabilirsiniz. Cildinize aydınlık dokunuş sağlayan likit aydınlatıcı canlı bir görünüm yakalamanızı sağlar. Küçük bir tanecik alın cildinize uygulamanızı ışıltı katmanız için yeterli olacaktır.

Aydınlatıcı pudra

Kendinize özel aydınlatıcı pudra sahip olmak isteyenler her tene uygun farklı stiller pudrayı aydınlık bir görünüm uygulayabilirsiniz. 6 farklı rengi bulunmaktadır.

Cildi mükemmelleştirici

Tek başına kullanılan ürün cilt kapatıcı ürünlerinizle karıştırıp cildinize uygulayabilirsiniz. Bu sayede cildiniz parlaklık ve ışıltı verecektir.

Aydınlatıcı jel

İster tek başına isterseniz kapatıcılarla karıştırıp cildinize uygulayın. Cildinize ıslak bir görünüm verir. Kaşın alt kısmına ve göz pınarlarına uyguladığında aydınlık vermektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap