İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. El Sanatları
  3. Evde süslü desenli para kumbarası nasıl yapılır

Evde süslü desenli para kumbarası nasıl yapılır

evde-kumbara-yapımı

Evde canı sıkılan hanımlar ve emekli olmuş diğer site takipçilerimiz için evde para kumbarası nasıl yapılır size bunun hakkında biraz bilgi verelim istedik. Özellikle ev hanımlarının alışverişten arta kalan bozuk paralarını değerlendirecekleri süslü para kumbaraları yapabilirsiniz.

Çocuklarınızla beraber yaparsanız daha iyi olur onlarında zeka ve el becerileri gelişmesinde yardımcı olursunuz veya okula giden çocuğunuz varsa iş eğitimi dersinde öğretmen bir el sanatı yapmasını isterse bence güzel tasarımlı bir para kumbara yapın.

Peki para kumbarası neden yapılır diye merak edenlere pet şişe, plastik şişe, çikolata kutuları, bisküvi ve süt kutuları ahşap malzemeler kullanılarak yapılır.

Daha sonra bunu süslemek için boya ve kumaş ile güzel dekor tasarımı yapabilirsiniz. Zaten para kumbarasını sevdiren noktada burası olacak.

Evde çiçek desenli süslü para kumbarası nasıl yapılır videolu anlatımı

Çiçek desenli renkli para kumbarası yapımı resimli anlatımı

çiçek-desenli-kumbara çizgi-film-kahramanlı-kumbara-modelleri kutulardan-kumbara-nasıl-yapılır salça-konserve-kutularından-kumbara-yapılışı-ve-ev-modeli-kumbara-modelleri

Sizde yukarıdaki resimleri ve video dikkatli inceleyerek kolayca para kumbarası yapabilirsiniz. Başka şekilde tarifiniz varsa konu altına yorum olarak yazınız. Düzgün yazılan tüm yorumlar onaylanır.

Yorum Yap

Yorum Yap