1. Ana Sayfa
  2. El Sanatları
  3. Eski çekmecelerden dekoratif ev gereçleri nasıl yapılır

Eski çekmecelerden dekoratif ev gereçleri nasıl yapılır

çekmeceden-dekoratif-duvar-resim-çercevesi-ve-kapı-süsü

Evde eskiyen mobilya çekmeceleri ile dekoratif süslü ev eşyaları nasıl yapılır bu konu hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Sizde günde güne eskiyen ev eşyalarınızı çöpe atmadan bence önce bir düşünün çok güzel hediyelik eşyalar bile yapabilirsiniz.

Bir çekmeceden ne yapılabilir ki dersiniz ama kitaplıktan tutun, çay tepsisine, oradan posta kutusuna, duvara süslü elbise, havlu veya poşet asacağı yapabilirsiniz.

Çekmeceden duvara süslü dekoratif raf dolap nasıl yapılır

Malzemeleri

  • Süslü kağıt
  • Yapışkan
  • Boya size kalmış
  • Zıpara
  • Vernik
  • Biraz ustalık 🙂

Eski mobilya çekmecelerinde hediyelik eşya yapılışı videolu anlatımı

Yukarıdaki yabancı videoları dikkatli izleyerek sizde evinizdeki eski çekmelerden çeşit çeşit ihtiyacınıza yarayan ev eşyaları yapabilirsiniz.

Eski çekmecelerden süslü desenli renkli dekoratif mutfak dolabı raf elbise asacağı çay tepsisi kitaplık hediyelik eşya yapımı resimli anlatımı

çekmeceden-dekoratif-sehpa-nasıl-yapılır çekmeceden-süslü-mutfak-dolabı-raf-nasıl-yapılır eski-çekmecelerden-dekoratif-ev-süsleri-yapımı eski-çekmecelerden-kitaplık-çiçek-saksısı-yapılışı eski-çekmecelerden-süslü-renkli-dekoratif-askı-asacak-çay-tepsisi

Sizlerde resimli inceleyerek fikir yürütebilirsiniz. Evinizde bu çekmece modellerine uygun olanları güzelce kendi istediğiniz hayal gücünüzdeki dekoratif ev eşyasını ortaya çıkarabilirsiniz. Hatta akrabanıza veya arkadaşınıza ev görmeye giderken hediye olarak götürebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap