İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik Ürünleri
  3. Cilt çatlaklarına iyi gelen çatlak krem markaları

Cilt çatlaklarına iyi gelen çatlak krem markaları

çatlak-kremleri

Vücudunuzda gözle görülen çatlakları kısa süre içeresinde toplamak istiyorsanız sizler için kozmetik ve sağlık sektörü içeresinde bir araştırma yaptık ve vücut çatlaklarına iyi gelen kremleri ve el çatlakları için krem markaları bununla beraber ayak çatlakları için krem isimleri nelerdir diye araştırdık ve aşağıda fiyatları ile beraber listeledik.

En etkili çatlak kremleri ve fiyatları

Bonie çatlak kremi fiyatı

Vücudunuzda bütün çatlak olan yerlerde kullanabilirsiniz. Satış fiyatı 70 TL gibi bir rakama satılmaktadır.

Vichy çatlak kremi

Vichy action integrale çatlak kremi etkili bir kremdir. 60 gün gibi bir sürede çatlaklarını yok eder. Vichy çatlak kremi fiyatı 80 TL’dir.

Lierac vücut çatlak kremi

Hamile bayanların kullandığı çatlak kremleri arasında yer alır. Hamilelik döneminde oluşan çatlakları anında yok eder. Lierac phytolastil fiyatı 65 TL gibi bir rakama satılmaktadır.

Babe çatlak kremi

Bayanların en çok tercih ettiği çatlak krem markaları arasında yer alır. İsmi babe happy mum olarak geçmektedir. Cildinizi yeniden doğmuş gibi etki gösterir. Babe çatlak kremi fiyatı 90 TL satılmaktadır.

Bepanthol çatlak krem

Eczanelerde satılan ürünlerden birisidir. Çatlak oluşumunu azaltır ve çatlakları giderici etkili formülü vardır. Her tür cilt yapısına oldukça uyumludur. Bepanthol çatlak kremi fiyatı 50 TL satışı yapılmaktadır.

Mustela çatlak giderici krem

Pahalı bir çatlak kremi olarak bilinmektedir. Her türlü cilt yapısına rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kremdir. Mustela satış fiyatı 110 TL’dir.

Bepanthen çatlak önleyici merhem

Bepanthen merhem yüz bölgesinde oluşan çatlakları ve kırışıkları gidermektedir. Ucuz çatlak krem markaları arasında yerini alır ve bu yüzden çok kullanılır. Bepanthen merhem fiyatı 10 TL satılmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap