İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Makyaj
  3. Burçlara göre makyaj nasıl yapılır

Burçlara göre makyaj nasıl yapılır

burçlara-göre-makyaj

Burçlara göre makyaj önerileri her burcun kendine özgü beğenilen kişiliği vardır. Burçlar kendilerine özgü renk ve tonlarda renkler seçerler.

Burçlara göre makyaj çeşitleri nasıl olmalıdır

Koç burcu nasıl makyaj yapmalıdır

Dikkat çekme özelliği olduğundan dolayı neşeli ve sosyal bir tip olan koç burcu kadını değişik tonlarda ve kırmızı ruj kullanmalıdır. Göz makyajında ise siyah far, göz kalemi renginde ise siyah tercih etmelidir.

Boğa burcunun makyajı nasıldır

Boğa burcu kadınsı yönleriyle ortaya çıkmayı sever. Bakımlı olmak için nefes almak gibi bir şeydir. Renk olarak zümrüt taşı kalem kullanırlar. Göz makyajı olarak da mavi tonlarını tercih ederler. Dudaklara kullanılan ruj ise pastel renk skalasını kullanmaları gerekir.

İkizler burcu nasıl makyaj yapar

İkizleri burcunun çılgın neşesi makyajına yansır. Göz makyajında zıt renkleri tercih etmesi gerekir. Mavi ve beyaz ikizler kadının favori renkleri arasında yer alır. Farı ve rimeli de mavi seçersiniz.

Yengeç burcu makyaj önerileri

Duysal ve çocuksu yapısı olan yengeç burucunun melankolik yapıya sahip olduğundan göz makyajı gümüş renk olmalıdır. Beyaz farla ile makyajın estetiğini arttırabilirsiniz. Allık rengi şeftali tonlarında olur. Bu sayede masum görünüme kavuşursunuz. Ruj olarak ise pembe tonları seçebilirsiniz.

Aslan burcu makyajı yapımı

Sarı ve altın rengi tonlarını seçer. Far rengini de aynı renklerden seçer. Diğer bir rengi ise bakır tonlarından oluşan renk gruplarını tercih eder.

Başak burcu makyajı yapılışı

Sadeliğin simgesi olarak tanınan başak burcu sade makyaj yapar. Yeşilin koyu tonlarından ile farlar seçerler. Yanak ve dudaklara için naturel renkler tercih etmelidir.

Terazi burcu makyajı yapımı

Hayat dolu, zarif ve kırılgan kişiliğe sahip olan terazi burcu kadınların en gözde renkleri arasında şampanya rengi ve gri renkleridir. Gece rengi yaparken gri ve siyah tonları tercih edilir.

Akrep burcu ne şekil makyaj yapar

Ateşli burç olarak bilinmektedir. Akrep bayanları cazibeli hareketleriyle dikkatleri üzerine çeker. Far rengi olarak siyah renkleri tercih etmektedir. Buna eş olarak mavi ve yeşil renkleri de akrep burcu kadını tercih etmektedir. Genelde nil yeşilini kullanmaktadır. Rimeli bol sürerler ve gözlerini ortaya çıkarırlar.

Yay burcu makyajı nasıl olmalıdır

Yay burcu kadını kendisine çok güvenir. Koyu kahverengi ve siyah renkleri tercih etmektedir. Dudaklara ise kahve ve bakır tonlarını kullanırlar. Yay burcu kadınları etkili can alıcı bakış yaratmak için rimel sürmesine dikkat etmelidir.

Oğlak burcu makyajı nasıl yapılır

Mor ve kahverengi tonlarını farda kullanmalıdır. Far olarak kullanmazsanız göz kalemlerinde kullanabilirsiniz. Açık kahve tonlarda rujları tercih etmelidir.

Kova burcu makyaj seçimi nasıl olmalıdır

Pembe ve siyah renkleri tercih ederler. Göz makyajında ise iki renk ile harikalar yaratabilirsiniz. Yanak makyajı olarak da hafif pembe tonlu allıkları seçmelisiniz. Dudaklara ruj olarak nude tonlu makyaj tercih etmelidir.

Balık burcu ne tür makyaj tercih etmelidir

Balık burcu kadınları mutlaka yumuşak tonları kullanarak makyaj yapılmalıdır. Karakterleri ile örtüşen makyaj trendleri onları daha narin ve hoş gösterecektir. Rimel, far ve kalem renkleri mutlaka kahve tonları tercih etmelidir. Açık kahverengi tonlarında sürecekleri allık ise makyajların daha naturel gösterecektir. Dudaklara yalnızca lipgloss sürmeleri yeterlidir.

Yorum Yap

Yorum Yap