1. Ana Sayfa
  2. Kadın Modası
  3. Bayan yeni trend şık yazlık şapka modelleri

Bayan yeni trend şık yazlık şapka modelleri

2016-bayan-yazlık-şapka-modelleri

2016 bayan yazlık şapka modelleri bu sene renkli ve milyonlarca çeşidi ile bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. Malum tatil aylarına girdik artık güneş ışınlarından plajlarda bizi her zaman şemsiyeler koruyamaz bunun için bayan spor şapka modellerinden veya bayan yazlık fötr şapka modellerini tercih etmemiz lazım.

İlkbahar ve yaz aylarından daha çok hasır şapka modelleri çok satılmaktadır. Bayan renkli desenli spor şapka modelleri oldukça popüler ürünler arasında yer almaktadır. Aksesuar olarak ince şerit renkli kumaşlar ve metal aksesuarlar almış görünüyor. Bizde şöyle etiler, nişantaşı, istinye parka doğru gittik ve yazlık ürün satan mağazalarda bayan yazlık şapka çeşitlerinin resimlerini çektik ve makalemizin içeresinde size fikir vermesi açısından paylaşalım dedik.

bayan-fötr-şapka bayan-hasır-şapka-modelleri bayan-tarz-şapka bayan-yazlık-spor-şapka-modelleri

Bayanlar yüz bölgelerini ve saçlarını güneş ışınlarından korumak için kenarları uzun şapkaları tercih etmektedir. Yeni tren şık model bayan yazlık şapka modelleri arasında fötr şapkaya benzeyen modelleri daha çok satılmaktadır. Sizde en çok satılan bayan yazlık şapka modellerini merak ediyorsanız resimleri dikkatli inceleyiniz.

Bayan yazlık şapka fiyatları ne kadar diye soracak olursanız 10 TL başlıyor ve 25 TL kadar bayan plaj şapka modellerini satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap