İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kadın Modası
  3. Bayan plaj çantası çeşitleri ve fiyatı ne kadar

Bayan plaj çantası çeşitleri ve fiyatı ne kadar

2016-plaj-çantası-modelleri

Yaz ayı geldi ramazan bayramı tatiline şimdiden deniz kenarındaki otellerden rezervasyonlar yapılmaya başladı. Ama tatile çıkmadan önce tatil alışveriş yapmanız gerekli. Tatilde olmazsa olmazların arasında renkli plaj çantaları kumsalda göz kamaştıracak. İçeresinde koyacağınız kremler, losyonlar, güneş gözlükleriniz, çocuklarınızın oyuncağı ve plaj havlusu aklınıza kısaca ne geliyorsa.

Bizde şöyle bir piyasa araştırdık şık şeffaf plaj çantası modelleri bu sene çok tercih edilmekteymiş bizden size söylemesi sizde büyük modellerinden bir kaç tane alın plajlarda onuda unuttum buda sığar mı diye kendi kendinize sorulara kapılmayın.

hasır-plaj-çantaları

Desenli hasarlı plaj çantaları modelleri genelde emekli kesim nedense çok tercih etmektedir. En çok kullanılan plaj çantası modellerinden bir kaç kare fotoğraf sizlerle paylaştık umarım işinize yarar.

şeffaf-plaj-çantası

Plaj çantası fiyatları 20 TL başlar 100 TL kadar satılan plaj çantası çeşitleri vardır. Sizde ister alışveriş sitelerinden, isterseniz alışveriş mağazalarından rahatlıkla gidip kredi kartına dahil satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap