1. Ana Sayfa
  2. Kadın Modası
  3. 2016 Yeni trend mayo ve bikini modelleri

2016 Yeni trend mayo ve bikini modelleri

2016-yaz-bikini-ve-mayo-modelleri

Deniz sezonu açıldı artık bayramında gelmesiyle beraber tatilciler bayramı yapar yapmaz plajlara akın etmeye başladılar. Markalar şimdiden adeta bir yarışa girdi ve bikini ve mayo markaları en güzel modeli üretme peşine düştüler.

Geçen yıldan bu yıla çok kekin çizgilerle ayrılan bir trend listesi yok karşınızda modelleri hemen hemen aynı olmakla birlikte ufak farklılıkların göz alıcı etkisi mayo ve bikini modellerinde fark edilmemektedir.

Renkli mayo modelleri bu sene bayanların en çok beğendiği tarzlar arasında yer almaktadır. Denizin mavisi mayonuz ile bulaşacak.

bikini-modelleri

Birbirinden güzel ve özel desenli bikini modelleri ile trend görünüm elde edilmesi olanak sağlamaktadır. 2016 yaz mayo bikini modelleri iri çiçeklere ev sahipliği yapan desenler oldukça moda olmaktadır.

mayo-modelleri

Şekilli kesim aracılığı ile desteklemektedir hazırlanan çiçek desenli mayo bikini modellerini küçük aksesuarlar ile kombin oluşturabilirsiniz. Sizlere en çok satılan kullanılan mayo bikini modellerinden oluşan bir kaç kare resim paylaşacağız.

Mayo bikini fiyatları 25 TL başlar 150 TL kadar varan fiyatlara taksitle satın alabilirsiniz. Bu yaz her yazdan cıvıl cıvıl olsun iyi tatiller.

Yorum Yap

Yorum Yap