İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kadın Modası
  3. 2016 Yeni şık renkli ve desenli bayan yazlık kapri modelleri

2016 Yeni şık renkli ve desenli bayan yazlık kapri modelleri

2016-bayan-kapri-modelleri-ve-fiyatları

2016 bayan kapri modelleri bu sene yeni trend ve şık modelleriyle karşımıza çıkıyor. Yaz aylarının gelmesiyle beraber sıcaklar arttı malum artık uzun kıyafetler rafa kaldırılıyor ve bayanlarda alışveriş için mağazalara akın etmeye başladı. Şık yeni moda kombin yaratmak için taşlı boncuklu kapri modellerine ihtiyaç var. Özel günlerde rahatlıkla giyeceğiniz ve tüm gözlerin üzerinde olacağı lüks bir modeldir.

Kaprilerin giyildiği gün renkli ve cıvıl cıvıl yaz aylarının geldiğinin ifadesidir. Yaz aylarında pantolon yerine en çok tercih edilen bayan kapri çeşitleri bu sene renkli desenli bayan kapri modelleri oldukça çok tutulacak gibi gözüküyor. Çiçeklerle boyalı kumaşlardan yapılan kapriler bayanların ilk tercihi oluyor.

İşin aslı bayan kapri modelleri eski yıllardan beri var kot kumaşlardan yapılan kapriler bulunmaktadır. Kot kumaş ile farklı tarz ve kemer gibi aksesuarlar ile dikkat çekici görüntüler yaratmaktadır. Bayan kot kapri modellerinde sivri burun uzun topuklu ayakkabı modelleri tercih edilmektedir.

Bayan kaprinin kaç çeşidi vardır

  • Penye kapri modelleri
  • Kot kapri modelleri
  • Keten kapri modelleri
  • Kapri eşofman modelleri
  • Kumaş kapri modelleri
  • Bayan kapri takımı modelleri

Bizde bu modelleri sizler için araştırdık ve bir kaç kare resimle sizlere paylaşmak istedik en azından kapri alınca size fikir vermesi açısından.

bayan-kapri-eşofman-modelleri-fiyatları bayan-kapri-takımı-modelleri bayan-kot-kapri-modelleri-fiyatları desenli-yeni-trend-şık-renkli-bayan-penye-kapri-modelleri-fiyatları kaliteli-renkli-desenli-bayan-keten-kapri-modelleri renkli-desenli-bayan-kumaş-kapri-modelleri

En çok satılan bayan kapri modelleri sitemizden inceleyebilirsiniz. Bayan dair diğer her şeyi bayan modası kategorisinden diğer bayan ürünlerine bakabilirsiniz.

Bayan kapri fiyatları ortalama olarak 25 TL başlar 80 TL kadar satılan fiyatları bulunmaktadır. Sizde beğendiğiniz kaprinin rengini yorum olarak konu altına bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap