1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon
  3. 2016 Yeni moda bellona portmanto modelleri

2016 Yeni moda bellona portmanto modelleri

2016-bellona-portmanto-modelleri

2016 bellona portmanto modelleri evinizin giriş kısmında öyle dekoratif duruş sağlayacak ki evinize gelen misafirler ilk ona görecek ve hayranlık içeresinde bakacak. Bellona aynalı portmanto modelleri sanki ailenizden birisi olur ve her sabah siz uğurlar, akşam ise sizi karşılar aynası ile sizi size yansıtır ve ruh halinizi daha iyi anlarsınız.

Artık son yıllarda hemen hemen her evde bulunması gereken bellona modern portmanto modelleri yeni ev dizecek çiftler bile ilk girişte ev bakınca şuraya bir bellona klasik portmanto alsak mı canım diye birbirlerine nispet yaparlar. 🙂

Bizde sizler için şöyle en çok tercih edilen bellona klasik portmanto kataloğundan oluşan bir kaç kare resim paylaştık umarım size fikir vermesi açısından işe yarar. Sizde bellona portmanto çeşitlerinden seçerken mutlaka bu benim işime yarar mı ileride sıkıntı yaşar mıyım, evim kira ise ev alana kadar aynı evde oturur muyum veya taşınırsak başka eve bu portmanto olur mu gibi durumları düşünmenizde fayda olacaktır.

bellona-aynalı-portmanto-modelleri bellona-modern-portmanto-modelleri bellona-yeni-moda-klasik-portmanto-modelleri

Renkli desenli bellona portmanto modelleri bu sene oldukça çok popüler olacağa benziyor. Sizde bence portmanto almadan iyice bir düşün yoksa çöpe atmak zorunda veya ucuza satmak zorunda kalabilirsiniz.

Bellona portmanto fiyatları 400 TL satışları yapılmaktadır. Tabi içerik ve özellik durumuna göre değişmektedir. Sürgü kapaklı olanlar bu fiyatlara satılmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap