İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İğne İşleri
  3. 2016 Yeni kanaviçe örnekleri

2016 Yeni kanaviçe örnekleri

2016-kanaviçe-örnekleri-modelleri
1

Ayrı emek ayrı bir el sanatı incelik yapılan göz nuru olan yeni kanaviçe örneklerini sizler için bulduk. Bu iş diğer örgü işlerine gerçekten hiç benzemiyor yetişmek lazım ve hayal gücünün geniş olması lazım estetik ve tasarımın buluştuğu işlerden birisi olan kanaviçe modelleri hakkında sizlere bilgi verelim istedik.

Kanaviçe örnekleri nasıl yapılır videolu resimli anlatımını ilerleyen zaman sizlere göstereceğiz lakin biz dedik ilk önce biraz kanaviçe örnekleri çeşitlerinden değerli site takipçi kitlemize gösterelim.

kanaviçe-bebek-kundak-modelleri kanaviçe-bebek-takımları kanaviçe-bebek-yastığı-örnekleri kanaviçe-havlu-örnekleri kanaviçe-kelebek-havlu-örnekleri kanaviçe-masa-örtüsü-şemalı kanaviçe-mutfak-havlu-örnekleri kanaviçe-pike-takımı-örnekleri kanaviçe-salon-takımı-örnekleri-modelleri kanaviçe-sehpa-örtüleri kanaviçe-şömentabla-örnekleri kolay-kanaviçe-seccade-modelleri modern-kanaviçe-örnekleri

Çeyizlik kanaviçe örneklerinden tutanda kanaviçe bebek takımına ve kanaviçe salon takımı örneklerine kadar hepsini sizlere göstereceğiz.

Kanaviçe seccade örnekleri modelleri ve 2016 kanaviçe desenlerini aşağıdaki resimleri inceleyiniz.

Diğer adı etamin olan bu işin etamin örnekleri olarak bilinmektedir. Etamin havlu kenarı örnekleri yukarıdaki resimleri detaylı incelemenizi tavsiye ederim.

Kanaviçe etamin örnekleri modelleri fiyatı ortalama 10 TL başlar 250 TL kadar ürün çeşidine göre değişmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap