1. Ana Sayfa
  2. Erkek Modası
  3. 2016 Yazlık şortlu erkek pijama modelleri fiyatları

2016 Yazlık şortlu erkek pijama modelleri fiyatları

2016-erkek-pijama-takımı-modelleri-çeşitleri-lcw-defacto-oxxo-lacoste-n11-dagi

Yaz ayı gelmesiyle beraber erkeklerde yeni trend yazlık yatak pijama modelleri mağazalarda yerini almaya başladı. Malum bütün gün koşuşturma içeresinde olan beyler yoğun iş temposunun ardından eve geldiğinde veya hafta sonralarında rahatlıkla televizyon keyfi ve serin havada yürüş keyfi için yazlık şortlu pijama takımı modellerini tercih ederler.

Pijama markaları bu sezona 2016 erkek yazlık pijama takımı modellerinde ince detaylara değindi. İster babanıza, ister eşinize veya dostunuza rahatlıkla hediye götürüp giydiklerinde sizleri hatırlayacağı modelleri kaliteli işçilik ile ortaya çıkardılar.

desenli-şortlu-yazlık-erkek-pijama-modelleri-fiyatları

Renkli yazlık erkek pijama modelleri kırmızı ve lacivert karışımı renkler ile tasarlanan kaliteli işleme modelleri yapılan yıkanınca çekmeyen ve tam vücutta oturan pijamalar üretti.

Kaliteli desenli erkek yazlık şortlu pijama modellerinde ağırlıklı olarak baskı tasarımları ön planda yer almaktadır. Bizde şöyle bir piyasa araştırması yaptık ve en çok tercih edilen erkek pijama takımı çeşitlerini sizler için araştırdık ve bulduk. Umarım fikir vermek açısından faydalı olmuştur.

renkli-kaliteli-erkek-pijama-modelleri

Yazlık erkek pijama takımı fiyatları 50 TL başlayan fiyatlar ile 175 TL kadar giden kaliteli fiyatlara ve her cebe uygun satış fiyatı ile göz doldurmaktadır. Sizde isterseniz kredi kartınıza peşin fiyatına taksitle satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap