1. Ana Sayfa
  2. Tığ İşleri
  3. 2016 Tığ oyası örnekleri

2016 Tığ oyası örnekleri

2016-tığ-oyası-örnekleri-modelleri

Merhaba hanımlar sizlerin beğeneceği birbirinden güzel tığ oyaları modellerinden sizlere bahsedeceğiz. Piyasada hiç görmediğiniz tığ oyası örnekleri sizlere bir kaç fotoğraf ile paylaşalım istedik. Resimleri dikkatli incelersiniz zaten örneği çıkarmak çok zamanınızı almayacak.

İçeresinde tığ oyası yemeni modellerinden tutun çeyizlik tığ oyası modellerine kadar genç kızların beğeneceği modeller mevcuttur. Anneler kızların çeyizini hazırlayacağı zaman mutlaka sitemize uğramalarını öneririz. Burada çeyizlik tığ oyası örnekleri bulunmaktadır.

Çiçek desenli tığ oyası örnek modelleri bakabilirsiniz. Şimdi resimleri sizler için dizelim. Hepsi birbirinden güzel tığ oyası yazma örnekleri ve tığ oyası yazma modellerini göreceksiniz.

beyaz-tülbent-tığ-oyası-örnekleri çiçek-desenli-tığ-oyası-örnekleri tığ-oyası-örnekleri tığ-oyası-yazma-modelleri tığ-oyası-yemeni-kenarı tığ-oyası-yemeni-örnekleri

Tülbent tığ oyaları yukarıdaki resimler içeresinde mevcuttur. Beyaz tülbent oya modelleri bu sene oldukça popüler 35 yaşında bayanlar daha çok tercih etmektedir. Farklı modellerde çok sayıda yemeni tığ oyası örnekleri de bulacaksınız. Yazma örnekleri hakkındaki görüşlerinizi konu altına yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap