1. Ana Sayfa
  2. Tığ İşleri
  3. 2016 Tığ işi renkli desenli dantel örnekleri

2016 Tığ işi renkli desenli dantel örnekleri

2016-tığ-işi-dantel-örnekleri-modelleri

Bayanların işine yarayacak milyonlarca tığ işi dantel örneklerini ve tığ ile yapılan renkli desenli havlu kenarı modellerini sizler için araştırdık ve bulduk.

Çeyizlik dantel örneklerinden oluşan bir foto galeri hazırladık ki sormayın gitsin. Hangi örneği yapacağınızı şaşıracaksınız. Zaten sizlere daha önce 2016 tığ işi yabancı dantel örnekleri konusunu anlatmıştık. Yabancıların yaptığı dantelleri buradan inceleyebilirsiniz.

Tığ işi dantel sehpa örneklerinden tutunda tığ ile yapılan beyaz dantel televizyon örtüsü modellerine kadar bir çok çeşit tığ işlerinden sizlere bahsettik.

Masa örtüsü dantel örnekleri ve salon takımı dantel örnekleri de resimler arasında bulunmaktadır. Annelerin kızların çeyizine yaptıkları ve olmazsa olmazların arasında olan ve günlük kullanımlar için kolay dantel örnekleri inceleyebilirsiniz.

Yuvarlak dantel örnekleri biraz zaman alsa da ortaya çıkan çiçek yıldız gül desenli beyaz dantel örnekleri gerçekten görenleri hayran bırakıyor kendisine kare ahşap çay sehpalarına oval dantel örnekleri bana göre daha çok yakışmaktadır. Havlu kenarı örnekleri resimler içeresinde mevcuttur dikkatli incelemenizi öneririm.

Çeyizlik el işi dantel mutfak takımı fiyatı 190 TL satılmaktadır. Tığ işi dantel papatya salon takımı 225 TL satılmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap