İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Örgü Modelleri
  3. 2016 Şiş örgü patik örnekleri modelleri

2016 Şiş örgü patik örnekleri modelleri

2016-şiş-patik-modelleri-örnekleri
2

Şiş ile örülen bayan patik örnekleri nelerdir. İnternet bayanlar çok geziniyor örnek bulabilmek için artık Leylak.ORG sitesi bayanların işine yarayacak en çok örülen patik örnekleri modelleri bir kare topladı.

İki şiş örülen patik örneklerinden tutunda üç şiş ile örülen patik modellerine kadar hatta ve hatta beş şiş ile örülen patik örnekleri mevcuttur.

Çiçek desenli patik örnekleri şuanda en çok genç kızların tercih ettiği çeyizlik patik örnekleri modelleri arasında yer almaktadır. Sizde resimleri dikkatli inceleyerek zaten patik örmesini biliyorsanız anında günde bir saatini ayırarak 1 hafta gibi sürede toparlayabilirsiniz.

beş-şiş-patik-örnekleri-modelleri çiçek-desenli-patik-örnekleri en-çok-örülen-patik-örnekleri iki-şiş-patik-örnekleri şiş-patik-örnekleri üç-şiş-patik-örnekleri-modelleri

Sizde genç kızlarınızın çeyizine veya arkadaşlarınıza hediyelik desenli patik örnekleri inceleyip örüp hediye edebilirsiniz. Zaten ipin fiyatı çok ucuz her giydiklerinde sizi hatırlarlar aslında anlamı bir hediye sizde resimleri inceledikten sonra konu altına yorumlarınızı eksik etmeyin.

Yorum Yap

Yorum Yap