1. Ana Sayfa
  2. Örgü Modelleri
  3. 2016 Şiş işi örgü bayan yazlık yelek örnekleri

2016 Şiş işi örgü bayan yazlık yelek örnekleri

şiş-ile-yapılan-yazlık-örgü-yelek-modelleri

Yaz aylarının gelmesi ile beraber örgü işi bitmiyor. Bu seferde yazlık örgü örnekleri piyasaya çıkıyor. Şiş işi bayan yazlık örgü yelek örneklerinden bu makalemizde sizlere bahsedeceğiz.

Malum yaz ayı geldi düğünler kına geceleri ve benzeri etkinlikler başladı çeyizlik şiş örgü bayan yazlık yelek örnekleri annelerin aradığı komşularına sorduğu modeller arasında yer almaktadır. Sadece bunun kalmıyor anneler ve kızlar düğünlerde filan örgü yazlık yelek modellerini giyinip gidiyorlar. Yada günlük kullanmaları için renkli kolay şiş örgü yazlık örneklerini inceleyip çok zaman almadan kendilerine yapabilirler.

Şiş örgü bayan yazlık yelek örnekleri nasıl yapılır bunun için ilerleyen zamanlarda örgü modelleri kategorimizde bilgi vereceğiz. Bu kategorideki diğer örnekleri inceleyebilirsiniz. Yapılmasını ve anlatılmasını istediğiniz örnekleri bu konu altına veya diğer örgü konularımıza yorum olarak yollayın biz araştırıp paylaşalım. Resimlere tıklayın ve foto galeriyi gezin.

Desenli şiş ile yapılan örgü bayan yazlık yelek modelleri aslında zordu çiçek gül desenli örgü yazlık yelek örneklerinden oluşan bir kaç kare resim paylaştık.

Şiş işi örgü bayan yazlık yelek fiyatı ise 50 TL ipini alırsanız örgü işlemi yaptırabilirsiniz. Fiyata yanlışım varsa düzeltin.

Yorum Yap

Yorum Yap