İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Örgü Modelleri
  3. 2016 Şiş ile yapılan çeyizlik lif örnekleri

2016 Şiş ile yapılan çeyizlik lif örnekleri

2016-şişle-lif-örnekleri-modelleri

Değerli hanımlar sizlere şiş ile yapılan çeyizlik lif örnekleri hakkında bilgiler vereceğiz. Malum çocuklar büyüyor ve evlenecek yaşa geldiklerinde bir çeyiz telaşı başlıyor. Çeyiz sandığının içeresinde olmazsa olmazların arasında yer alan çiçek desenli lif modelleri ve bununla beraber şiş ile yapılan boncuk işlemeli lif örnekleri bulunmaktadır. Yanına mis kokulu banyo sabunu koymayı unutmayın.

Sitemizi ziyaret eden hanımlardan bir kaç tanesi şiş ile yapılan renkli lif modelleri örneklerini bize mail yoluyla göndermiş bizde bu fotoğrafları derledik ve size sunduk umarım beğenirsiniz.

çiçek-desenli-şiş-ile-yapılan-çeyizlik-lif-örnekleri-modelleri desenli-lif-örnekleri-modelleri renkli-lif-örnekleri-modelleri

Şiş ile lif örneği modeli nasıl yapılır size kısa bir tane anlatım sizde zaten ön bilginiz varsa buradan yola çıkarak ve resimli inceleyerek yapabilirsiniz.

şişle-yapılan-boncuklu-lif-modelleri-örnekleri şişle-yapılan-çeyizlik-lif-örnekleri-modelleri şiş-püsküllü-lif-örnekleri-modelleri

Lif ipi 3 numara şişle 45 ilmek ile başlayın ve il sırada 2 sıra haroşa örün ve 8, 9 ve 10 numara şişle sağda bulunan 3 numara şişmiş yanında tutarak ipi 10 nolu şişe dolayın ve sağdaki 3 nolu şişin ilmek içinden çıkarın ve tüm ilmekleri bu şekilde örün. 3 sıra haroşa örün ve 4 sırada tekrar 10 numaralı şişi önceki sırada yapılanın aynısını yapın.

Yorum Yap

Yorum Yap