1. Ana Sayfa
  2. Kadın Modası
  3. 2016 Şık modern desenli yeni trend bayan kot pantolon modelleri

2016 Şık modern desenli yeni trend bayan kot pantolon modelleri

2016-bayan-kot-pantolon-dar-paça

2016 yaz ayının gelmesi ile beraber spor bayan giyiminde yeni trend kot pantolon modelleri birbirinden şık ve güzel hangisini alacağınızı şaşıracaksınız. Bayan kot pantolonları o kadar çok çeşidi bulunmaktadır. Hem bütçe olarak, hemde vücut yapısına uygun her beden bayanı zarif göstermektedir.

2016 yılında bayanların en çok tercih edilen bayan kot pantolon modelleri arasında bacakları saran pantolonlar tercih edilmektedir.

Bu modeller arasında düşük bel bayan kot pantolon modelleri de oldukça fazla beğeni görmektedir. Özellikle lise ve üniversiteye giden bayanlar bu tarz kot pantolonları tercih etmektedir.

bayan-boru-paça-kot-pantolon-modelleri

Diğer bir model ise bayan dar paça kot pantolon modelleri 30 yaş bayanlar tarafından ilgi görmektedir. Kendilerini daha özgür hissettiklerini dile getirmektedir. Tişört ile daha şık durduğunu ifade etmektedir.

bayan-dar-kot-pantolon-modelleri

Bayan boru paça kot pantolon modelleri oluşan bir kaç kare resim sizinle paylaştık. Yabancı kot pantolon modelleri arasında seçtiğimiz resimleri sizinle paylaşalım istedik, umarım beğenirsiniz.

bayan-ispanyol-paça-kot-pantolon

Bayan ispanyol paça kot pantolon modelleri ise gençler alışveriş gittikleri zaman tişört ile kombin oluşturup altına spor tarzı ayakkabılar tercih etmektedirler. Kendini çılgın hissediyorsanız bayan yırtık kot pantolonları tercih edebilirsiniz. Onlardan bir kaç kare resim paylaştık.

bayan-yırtık-kot-pantolon-modelleri-fiyatları

Özel günlerde ise bayan dar kot pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere en çok satılan spor bayan kot pantolon çeşitleri hakkında bilgi verdik.

Bayan kot pantolon fiyatları 20 TL başlayan fiyatlar ile bulabilirsiniz. Özgürseniz çılgın kot pantolonları rahatlıkla giyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap