1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon
  3. 2016 şık lüks bellona zigon sehpa modelleri

2016 şık lüks bellona zigon sehpa modelleri

2016-bellona-zigon-sehpa-modelleri-ve-fiyatları-ne-kadar
1

2016 bellona zigon sehpa modellerinde eski tip sehpalara göre yeni trend sehpa tasarımlarında ince çizgiler ve kaliteli işçilik kullanılmıştır. Gelişen teknoloji ile beraber mobilya sektöründe artık binlerce model sehpa yapacak bilgisayarlı sistemler bulunmaktadır. Haliyle bellona güzel evlerin iç dekorasyonuna yardımcı olmak için yaptığı tüm ürünlerde kullanmaktadır.

Bellona renkli desenli zigon sehpa modelleri gelişen günümüz teknoloji ise üretimi artmış ve çabuk yıpranan eskiyen sehpalar değil uzun yıllar kullanışlı sehpa çeşitleri ortaya çıkarmıştır.

bellona-beyaz-zigon-sehpa-modelleri-çeşitleri

Mobilya bakımından zengin olan bellona ülkemizde her evin ihtiyacı karşılamaktadır. Zigon sehpa 15 yıl kadar dayanıklı şekilde kullanabilirsiniz. Tabi vurup kıramazsanız veya üzerine çok büyük ağırlık koymazsanız.

bellona-renkli-zigon-sehpa-modelleri

Beyaz zigon sehpa modellerini genelde yeni evli çiftler tercih etmektedir. Evini yenileyen çiftler ise klasik zigon sehpa modellerini kullanmaktadır.

desenli-klasik-zigon-sehpa-modelleri

Zigon sehpa fikirleri beyaz ağırlık bir salonunuz varsa buna en uygun biraz daha koyu tonları seçmeniz olacaktır. Renkli oturma grubunuz varsa açık mavi veya sarı zigon sehpa modellerini seçebilirsiniz. En çok tercih edilen bellona çanta zigon sehpa modellerini evinize alabilirsiniz.

şık-desenli-bellona-çanta-zigon-sehpa-modelleri

Bellona zigon sehpa fiyatları 60 TL başlar, 260 TL kadar satılan her bütçeye uygun zigon sehpalar bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap