İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dekorasyon
  3. 2016 Renkli desenli bellona mobilya mutfak köşe takımları

2016 Renkli desenli bellona mobilya mutfak köşe takımları

2016-bellona-mutfak-köşe-takımı-modelleri

Bellona mobilya mutfak köşe takımları geniş ve ferah mutfaklarda olmazsa olmazların arasında yerini alır. Yeni trend tasarımları ile beraber klasik çizgileri ve kaliteli işçilik ile her zaman tercih edilen marka olmuştur. 2016 bellona mutfak köşe takımları genelde avrupa tarzı olanlar artık bu sene tercih edilmektedir.

Hanımların mutfak çok işine yarıyor neden derseniz masa toplama sorunu ortadan kalkıyor her şey piştiği yerde yeniliyor. 🙂 Bununla beraber mutfak kahve sohbetleri güzel oluyor yemekten sonra birde televizyon oldu mu tamam değmeyin keyfine bu yüzden dekoratif mutfaklarda daha çok renkli desenli bellona mutfak köşe takımları tercih edilmektedir.

bellona-mobilya-klasik-deri-mutfak-köşe-takımı-modelleri bellona-mutfak-köşe-masası bellona-renkli-desenli-mutfak-köşe-takımları yeni-trend-şık-modern-avrupa-tipi-bellona-mutfak-köşe-takımları-modelleri

En çok kullanılan bellona mutfak köşe takımları modellerinde kırlent çeşitleri çok tutuluyor kırlent yastık olarak kullanıp mutfakta uyku uyuyan kesim daha çok tercih ediyor gibi geliyor. Deri bellona mutfak köşe takımları balkon tarzı yerlerde kullanılmaktadır. Teraslı mekanlar daha çok tercih etmektedir.

Bellona mutfak köşe takımı fiyatı ne kadar diye soracak olursanız 650 TL başlar ve 1500 TL kadar satılan çeşitleri bulunmaktadır. Fiyat konusunda uygun ödeme ve her bütçeye hitap etmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap