İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Çocuk Modası
  3. 2016 Kız erkek çocuk yazlık pijama takımı modelleri fiyatları

2016 Kız erkek çocuk yazlık pijama takımı modelleri fiyatları

2016-yazlık-çocuk-pijama-takımı-modelleri

Yazlık çocuk pijama takımı modelleri çocuklarınızın rahatları hem de şıklığı için önemlidir. Anne ve babalar sizde çocuklarınızın hangi çizgi film çok seviyorsa onun pijama takımlarından almanız onları daha çok mutlu edecektir.

Yaz aylarının modasının en iyi modellerini sizler için araştırdık ve bulduk. Renkli yazlık çocuk pijama takımı modellerinden bir kaç kare resim sizin paylaşacağız.

Anne ve babalar çocuklarının doğum günlerinde genelde kaliteli desenli yazlık şortlu çocuk pijama takımı modellerini tercih ederler. Yaz aylarında serin olur ve çocuğunuzu terletmez. Semt pazarlarında satılan çocuk pijaması takımları da kaliteli işçilik ile yapılmıştır. Yani illa marka olsun veya lüks mağazalardan almanıza gerek yok.

kız-çocuğu-yazlık-pijama-takımı-modelleri

En çok tercih edilen kız erkek çocuk pijama takımı modelleri genelde kızlarda sade pembe, erkeklerde ise sade mavi ve beyaz renkler ön plandadır.

yazlık-erkek-çocuğu-pijama-takımı-modelleri-fiyatları

Çocuk pijama takımı fiyatları 15 tl başlayan fiyatlar ile satılmaktadır. İster uzun tarz, isterseniz kısa şort tarzı çocuk pijamalarını seçebilirsiniz. Doğum günlerinin vazgeçilmez hediyesidir.

Yorum Yap

Yorum Yap