1. Ana Sayfa
  2. Çocuk Modası
  3. 2016 Kız erkek bebek zıbın seti takımı modelleri

2016 Kız erkek bebek zıbın seti takımı modelleri

bebek-zıbın-takımı-modelleri

Yeni doğan bebeklerinize veya bebek görmeye gidecek olan akrabaların ilk aklına gelen ürün bebek zıbın seti takımı olmaktadır. Hatta hastanede bebek doğar doğmaz direk olarak zıbın takımı giydirirler içeresinde üst, alt, şapka, eldiven, çorap ve havlusuna varana kadar olan set şeklinde satılmaktadır.

Hepsi birbirinden güzel bebek giysilerini sitemizden çocuk modası kategorisinden ulaşabilirsiniz. İsterseniz site içi arama yaparak binlerce çocuk giysi modellerine bakabilirsiniz. Tüm annelerin işine yarayacak kıyafetler burada bence sitemize bakmadan ürün almayın.

erkek-zıbın-takımı-modelleri-çeşitleri

Biz Leylak.ORG sitesi olarak sitemizi annelerin ve anne adaylarınında ziyaret ettiğini bildiğimiz için kız zıbın takımı modelleri ve erkek zıbın seti takımlarından örnek sunalım istedik.

Renkli zıbın takımları şuan kız bebekler için ideal bir renktir. Büyük anneler torunlarına genelde çizgili zıbın takımı almaktadır.

kız-zıbın-setleri-modelleri

Desenli zıbın takımı modellerini ise erkek bebeklere alıyorlar üzerinde genelde çizgi film kahramanlarından oluşan desenler olduğundan dolayı büyük anneler bunu da tercih etmektedir.

Zıbın seti takımı fiyatı 15 TL satılmaktadır. Daha büyük setler ise 50 TL kadar varan fiyatları bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap