İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İğne İşleri
  3. 2016 Kanaviçe pike takımı örtüsü örnekleri

2016 Kanaviçe pike takımı örtüsü örnekleri

2016-kanaviçe-pike-örnekleri-çeşitleri

Kanaviçe pike örtüsü örnekleri gerçekten zor bir işçiliktir. El emeği göz nuru denen söz burada işte devreye giriyor. El işlerinde kullanılan etamin veya keten denen bezlerin üzerine genelde çeyiz için kanaviçe pike takımı örtüsü örnekleri işlenmektedir.

Bunların en zor olanı ise çiçek gül desenli kanaviçe pike örtüsü modelleridir. Yastıklara ve yatak örtülerini bir arada hazırlanmaktadır. Bizde hobilerim ekibi olarak şöyle derin bir piyasa araştırması yaptık ve renkli kanaviçe pike örtüsü modellerini sizlere bir kaç kare resim ile tanıtalım istedik.

Genç kızlar gerçekten bunlara bayılıyor hayran kalıyor. İğne ile dokunan kanaviçe örnekleri adeta yatak odanızı otantik bir hava katıyor ve sanki yatağınız çiçek ve gül bahçesi havası veriyor. Hiçte zaten bu yüzden genç kızlar evliliklerinin ilk yıllarında hiç odalarından dışarıya çıkmazlar.

çeyiz-için-kanaviçe-pike-takımı-örnekleri çiçek-desenli-kanaviçe-pike-takımı-örnekleri kanaviçe-pike-takımı-modelleri kanaviçe-pike-yatak-örtüsü-takımı-örnekleri renkli-kanaviçe-pike-takımı-örnekleri-modelleri

Yastık ve çarşaf kenarlarını güzel desenler ile farklı kanaviçe tasarımları ortaya çıkarabilirsiniz.

Kanaviçe nakışlı pike takımı 450 TL satılmaktadır. Kanaviçe işlemeli pike takımı çift kişilik fiyatı 100 TL satılmaktadır. Kanaviçe işlemeli pamuklu dokuma pike takımı örtüsü 100 TL satışı yapılmaktadır. Evlenecek çiftlerin bilgisine sunarız.

Yorum Yap

Yorum Yap