İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İğne İşleri
  3. 2016 İğne işi havlu kenarı örnekleri modelleri

2016 İğne işi havlu kenarı örnekleri modelleri

2016-havlu-kenarı-örnekleri-modelleri
1

Hanımların çok işine yarayacak iğnesi oyası havlu kenarı örneklerinden biraz bilgi verelim istedik. Bayanlara ilk iğne oyası denildiği zaman havlu kenarı akıllarına geliyor. Genelde çeyizlik iğne oyası havlu kenarları çok popüler oldu hazırları satılsa da anneler çocukların çeyizlerine yine kendi el emekleri ve göz nurlarını koymak istiyorlar.

İğne oyası karşımıza her yerde çıkar. Örnek verecek olursak mutfağımızdan tutunda banyoya varana kadar iğne ile yapılan tekstil ürünlerini kullanırız.

İğne oyası havlu kenarı modelleri saatlerce internette aramayın web sitemiz milyonlarca örnek ve modeli sizler için topladık. Sitemizde dikkatli gezinirseniz veya site içi aramayı kullanırsanız zaten ulaşacaksınız. Sizde havlu kenarı örnekleri aramaktan sıkılmayacaksınız.

Eşinize dostunuza havlu kenarı iğne oyalarından hediye edebilirsiniz. Renkli desenli havlu kenarı örneklerine ben çok bayılırım.

İğne oyası havlu kenarı örnekleri resimli anlatımı

çeyizlik-havlu-kenarı-örnekleri-modelleri çiçek-desenli-havlu-kenarı-örnekleri halkalı-boncuklu-havlu-kenarı-dantel-örnekleri halkalı-kelebekli-havlu-kenarı-örnekleri halkalı-sepetli-havlu-kenarı-örnekleri kalpli-havlu-kenarı-örnekleri kolay-havlu-kenarı-dantel-örnekleri kurdeleli-havlu-kenarı-örnekleri-modelleri ördekli-havlu-kenarı-örnekleri

Son dönemlerde panç işi havlular moda oldu genç kızlar genelde bunları çok seviyor.

İğne oyası havlu kenarı fiyatı 17 TL başlayan fiyatlar ile satılmaktadır. Bu fiyat araştırıp yazdık.

Yorum Yap

Yorum Yap