1. Ana Sayfa
  2. Erkek Modası
  3. 2016 Erkek yazlık spor gömlek modası

2016 Erkek yazlık spor gömlek modası

2016-yeni-tren-erkek-yazlık-gömlek-modelleri

Yaz ayı gelmesi ile beraber gömlekten vazgeçemeyen erkekler için süper yeni erkek yazlık spor gömlek modelleri var. Bu gördüğünüz modelleri sadece gençlere değil orta yaş grubu erkeklerde gider.

İster babanıza, ister eşinize, isterseniz ağabeyinize veya arkadaşınıza yaz sürprizi yapabilirsiniz. Bir çok markadan aldığımız renkli desenli erkek spor yazlık gömleklerini inceleyip sizde ne tarz alacağınıza almadan önce karar verebilirsiniz.

Erkek kot yazlık spor gömlek modelleri bu sene 20 ile 25 yaş arası gençlerin tercihi oluyor. Erkek keten yazlık spor gömlekler ise 30 yaş grubu erkek kesim daha çok tercih etmektedir.

erkek-dar-kesim-keten-spor-gömlek-modelleri erkek-dar-kesim-yazlık-spor-gömlek-modelleri renkli-desenli-erkek-yazlık-spor-gömlek-modelleri yeni-trend-erkek-kot-yazlık-gömlek-modelleri-çeşitleri

Genelde erkekler çizgili spor gömleklerden vazgeçemiyor olmazsa olmazları arasında ama güzel keten pantolon ile klasik sade spor yazlık gömleklerini kullanıyorlar.

Erkek spor gömlek fiyatları 25 TL satışı başlıyor ama kaliteye göre değişmektedir. Kredi kartına taksitle peşin fiyatına satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap