İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Erkek Modası
  3. 2016 Erkek yazlık şort modelleri ve fiyatı ne kadar

2016 Erkek yazlık şort modelleri ve fiyatı ne kadar

2016-erkek-şort-modelleri

Yaz aylarının gelmesiyle beraber tatil sezonu açıldı. Havuzlar ve plajlar dolmaya başladı. Haliyle tatile çıkmadan önce bir ailecek gidip alışveriş yapmanız gerekmektedir.

2016 erkek şort modelleri bu sene kaliteli ve şık tasarımlarıyla erkeklerin ve eşlerinin gözlerini dolduracak. Renkli desenli erkek şort modelleri üzerindeki işlemleri ve ile ilgi çekmektedir.

Erkek deniz şort çeşitleri üzerinde genelde kum ve sahil resimleri baskılı çeşitleri bulunmaktadır. Normal evde giyinmek için erkek penye şort modelleri daha çok tercih edilmektedir.

Dışarıda gezmek için erkek keten şort modelleri veya erkek kargo şort çeşitleri tercih edilmektedir. Deniz ve havuzlarda ise erkek kısa şortlar daha çok kullanılmaktadır.

erkek-deniz-şort-modelleri erkek-kargo-şort-modelleri erkek-keten-şort-modelleri erkek-penye-şort-modelleri-fiyatları erkek-spor-şort-modelleri

Genç kesim ise erkek spor şort modellerini kullanmaktadır. Mavi renklerini ve markalı olan şortları kullanıyor. Daha çekici ve gösterişli olduğu için satın alıyorlar.

Bizde şöyle yaz ayları başında piyasa araştırması yaptık ve en çok tercih edilen erkek şort çeşitlerinden oluşan bir kaç kare resim paylaştık size fikir vermek açısından.

Erkek şort fiyatları 25 TL başlar ve 75 TL kadar satılan kaliteli şort modelleri satılmaktadır. Peşin fiyatına taksitle banka kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap