1. Ana Sayfa
  2. Çocuk Modası
  3. 2016 en güzel şık kız erkek çocuk converse ayakkabı modelleri

2016 en güzel şık kız erkek çocuk converse ayakkabı modelleri

2016-çocuk-converse-ayakkabı-modelleri-fiyatları

Yaz aylarının gelmesi ile beraber anne ve babalar çocuklarını artık yaza hazır giyim ürünleri almaya başladı. Bunlardan biriside çocuk converse ayakkabı modelleri oluyor. Dışarıda oyun oynamak, parklarda çılgınlar gibi koşmak isteyen çocuklar ayak rahatlığı ve sağlığı için en çok tercih edilen converse ayakkabı modelleri sizlere bir kaç kare resim ile anlatacağız.

Çocuklara ayakkabı alırken nelere dikkat edilmeli gibi bir soru aklınıza gelebilir buna fermuarlı ayakkabıları seçebilirsiniz. Renkli desenli converse modellerinin fermuarlı olanları da mevcuttur.

kız-çocuk-converse-ayakkabı-modelleri

Kız çocuk converse ayakkabı modellerinde daha çok sade pembe ve beyaz renkler tercih edilmektedir. Pantolon altında ve etek altında şık duran converse ayakkabılar son yıllarda oldukça baya popüler olmaya başladı.

Erkek çocuk converse ayakkabı modelleri en çok satılan renk mavi ve beyaz modelleri daha çok satılmaktadır. Bununla beraber erkek çocukları fermuarlı converse ayakkabı modellerinde tercih etmektedir.

erkek-çocuk-converse-ayakkabı-modelleri

Çocuklarınızın minicik ayaklarınızda şık ve farklı bir tarz duracak olan spor converse ayakkabı çeşitleri çocuğunuz bir sene rahatlıkla giyebilecek. Çocuklarınıza orjinal converse ayakkabılardan almaya özen gösterin. Neden derseniz çocuğunuzun ayak sağlığını düşünün erken yaşta çocuklarınızın ayağında koku ve mantar oluşmasın. Çünkü bütün gün ayakkabının içeresinde kalacak ve terleyecek olduğu için.

Çocuk converse ayakkabı fiyatı ortalama 70 TL başlar ve 110 TL satılan fiyatları bulunmaktadır. Kredi kartınız varsa taksitle peşin fiyatına da satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap